Благодійний аукціон класичного живопису «Мистецтво милосердя»

30 травня, напередодні Дня захисту дітей, у Києві відбудеться благодійний аукціон «Мистецтво милосердя», метою якого є допомога онкохворим дітям.

На благодійному аукціоні буде представлено 55 лотів з приватної колекції Олександра Фельдмана – зокрема, автолітографії та офорти Марка Шагала, Пабло Пікассо, Хоана Миро, Анрі Матісса, картини Давида Бурлюка, Василя Хмелюка, Миколи Глущенка, Якова Шапіро, Леона Зака, Ерно Ерба, Михайла Адлена, Михайла Андрієнка-Нечитайла, а також роботи  інших майстрів. На отримані від продажу кошти “Фонд Олександра Фельдмана” придбає для Харківського міського центру дитячої нейрохірургії сучасне медичне обладнання (виробників Anspach Effort Inc. і Synthes Inc.), аналогів якому в Україні поки немає. Ліцитатором аукціону виступить відомий тележурналіст Анатолій Борсюк.

Передаукціонні виставки працюватимуть для широкого загалу, колекціонерів та експертів у Харкові (20 – 23 травня, галерея «АВЕК», вул. Сумська, 70) та Києві (26 – 30 травня, Національний музей мистецтв ім. Б. і В. Ханенків, вул. Терещенківська, 15-17) (На експозиції вхід вільний).

Аукціон проходить в межах проекту «Майбутнє – в очах дітей», що працює в трьох напрямках: «Захистимо права дитини», «Поборемо хворобу разом» та «Рука допомоги».

Благодійний аукціон «Мистецтво милосердя» – не разова акція, а частина довгострокової програми, що ставить за мету закликати до соціальної відповідальності усіх, хто може конкретними особистими зусиллями надати реальну допомогу хворим дітям.

Відкриття передаукціонної виставки у Києві відбудеться 26 травня о 19.00 у Національному музеї мистецтв ім. Б. і В. Ханенків (вул. Терещенківська, 15-17).

Реєстрація преси — з 18.30.

 

Акредитація: 050-267-47-83, viktor_sobiianskyi@antikvar.ua (Віктор Собіянський).