Культурний маршрут (11-17.07)

У новому Культурному маршруті буде не надто багато зупинок, зате яких! Мистецький Арсенал підготував ретроспективу українського авангардиста, Музей Ханенків покаже картини Рабіндраната Таґора, а на Одеському кінофестивалі відбудеться спеціальна арт-програма.

 

Робота Олександра Дубовика. Джерело: bestin.ua

 

12 липня у Мистецькому Арсеналі (м. Київ; вул. Лаврська, 12) розпочнеться виставка Олександра Дубовика «Архів застережень». Український авангардист презентує ретроспективу творчості до свого 85-річчя.

 

 

Художники Вова Воротньов (Україна) та Лотте Аггер (Данія) презентують спільну виставку «Which Way…» 12 липня о 19:00 у Dymchuk Gallery (м. Київ; вул. Ярославська, 21). Вони покажуть власний погляд на минуле, сьогодення та майбутнє своїх країн.

 


 

Також 12 липня о 19:00 в Інституті проблем сучасного мистецтва (м. Київ; вул. Коновальця, 18д) відкриється виставка «Мапа бажань». Це фінальний проект випускників Школи сучасного мистецтва з Києва та Харкова.

 

Фрагмент живопису Василя Равлюка із виставки

 

14 липня у Музеї Богдана та Варвари Ханенків (м. Київ; вул. Терещенківська, 15-17) стартує виставка, присвячена Рабіндранату Таґору – видатному художнику, письменнику та музиканту Індії. На ній можна буде переглянути картини та фото Таґора, ознайомитися з його крилатими висловами, а також послухати пісні у виконанні живих музикантів.

 

 

А наприкінці тижня, 17 липня, у рамках 7-го Міжнародного Одеського кінофестивалю розпочнеться спеціальна арт-програма – «ОМКФ-АРТ». Детальніше ознайомитися із нею можна тут.