Культурний маршрут (16-22.11)

Більшість культурних подій цього тижня прихистить столиця. Особливу увагу в цьому «Культурному маршруті» повинен привернути черговий фестиваль відеопоезії CYCLOP, який відбудеться майбутніми вихідними. Українські та польські мисткині зустрінуться у виставці про фемінізм, а графіті-художник і перформансист – у проекті про мистецькі покоління Одеси.

 

17 листопада Ані Зур презентує новий проект «Межі існування». Це виставка фотографій, експозиція відео-арту та перформанс, де художниця звертає увагу на подолання та розширення тілесних меж. Всі заходи відбудуться у київському Музеї Снів (вул. Чигоріна, 55).

 


 

У четвер, 19 листопада, у Центрі візуальної культури (м. Київ; вул. Глибочицька, 44; 2-й поверх) стартує проект «Що в мені є від жінки?». В ньому художниці з України та Польщі представлять власну творчість про існування жінок у сучасності. Відвідати виставку можна буде до 21 грудня.

 

Ілюстрація до проекту

 

«Сузір’я» – проект, який так само розпочинається 19 листопада у Dymchuk Gallery (м. Київ; вул. Ярославська, 21). Виставка продемонструє твори двох художників із різних мистецьких поколінь Одеси – перформансиста Володимира Наумця та графіті-митця APL315. Вона триватиме аж до 17 січня наступного року.

 

APL315. «АДЖАРІЯ FUKPIG#2» (2015)

 

21 листопада митець Сергій Бакуменко проведе майстер-клас «Створення культурного продукту в шоу-бізнесі». Захід відбудеться о 16:00 у Школі арт-менеджмента Одеси (вул. Єкатериненська, 77; 3-й поверх).

 

Сергій Бакуменко

 

Так само 21 листопада в Музеї історії Києва відкриється виставка «Майдан: Від Незалежності до Свободи». На честь відкриття у музеї відбудеться мистецький барбакан за участі письменників, поетів та музикантів, серед яких – Павло Коробчук, Світлана Поваляєва, Леся Рой, Іван Семесюк, Євгенія Чуприна та Олаф Клеменсен. Відвідати захід можна за адресою: вул. Б. Хмельницького, 7.

 


 


Нарешті, 21 та 22 листопада в Києві відбудеться V Фестиваль відеопоезії CYCLOP, на який завітають гості з США, Німеччини, Бразилії, Польщі, Латвії, Іспанії, Англії, Бельгії та Ізраїлю. Цього року захід матиме інтерактивний формат. Крім того, на базі фестивалю діятиме «Відеопоетична лабораторія», в якій можна буде навчитися виготовляти відеосупровід до віршів під керівництвом кураторів Національного центру Олександра Довженка.