Культурний маршрут (21-27.03)

Цей культурний тиждень – чим не парад лекторіїв?! В НХМУ розкажуть про сучасне мистецтво, Культурний Проект покаже його історію «не об’єктивною», а 32Vozdvizhenka ARTS HOUSE проллє світло на одяг у творах мистецтва. Тим часом відбудеться нова виставка  «Альянсу 22» та експозиція представника легендарного «Живописного заповідника».

 

Робота Олександра Бабака з проекту «Пейзажі»

 

22 березня о 19:00 у Музеї Михайла Булгакова (м. Київ; Андріївський спуск, 13) відбудеться нова виставка «Альянсу 22». На ній покажуть відео-інсталяцію Володимира Тарасова «Щось відбувається на фоні моря» (Литва) та світлову інсталяцію Дар’ї Кольцової «Видимий» (Україна). Обидва твори дадуть відповідь на запитання про те, що таке світло – зорове відчуття чи бачене випромінювання.

 


 

Із 22 березня Культурний проект розпочинає курс «1839-2016. Необ’єктивна історія сучасного мистецтва». Це авторський гід сучасним артом від Ольги Балашової та Лізавети Герман. Лекторій відбудеться в Освітній станції 31В1 (м. Київ; вул. Пушкінська, 31-В-1).

 


 

Також 22 березня Національний художній музей (м. Київ; вул. Грушевського, 6) розпочне лекторій «Про сучасне мистецтво». З нього можна буде дізнатися про сучасно фотографію, скульптуру, концептуалізм, медіа-арт тощо. Заняття відбуватимуться щосуботи о 14:00.

 

Ілюстрація до проекту

 

Так само 23 березня о 18:00 у галереї «Триптих Арт» (м. Київ; вул. Десятинна, 13) стартує виставка «Пейзажі» Олександра Бабака. У ній учасник легендарної арт-групи «Мистецький заповідник» покаже картини за власним принципом «пишу, як пишеться».

 

Олександр Бабак. «Великий Перевіз» (2015, полотно, акрил)

 

«Супер-супер макет» – перша виставка Владислава Шершевського  у дніпропетровському Музеї українського живопису (Троїцька площа, 4а), що відкриється 23 березня. Сам митець характеризує проект як «мікс єхидства та лірики, сіль в деталях та перець в образах, вишуканий стьоб та тонка іронія».

 

 

 

24 березня о 19:00 у Port creative hub (м. Київ; вул. Набережно-Хрещатицька, 10а) розпочнеться виставка Анатолія Бєлова. Художник презентує роботи, створені в рамках резиденції «PortArtStudio».

 

 

Також 24 березня о 19:00 луганський художник Олександр Єльцин відкриває виставку «IN CARNE» у Малій галереї Мистецького Арсеналу (м. Київ; вул. Лаврська, 10). Учасник групи «Йод» обіцяє показати життя на смак.

 

Ілюстрація до проекту

 

«Terra. Inception» – виставка пейзажної фотографії, що відкриється 24 березня в Музеї історії Києва (вул. Б. Хмельницького, 7). Автором проекту є Сергій Тумасов – мандрівник-екстремал і фотограф із 40-річним досвідом.

 


 

«Одяг у творах мистецтва: дивне і незвичне» – новий лекторій, що розпочнеться 26 березня о 17:00 у 32Vozdvizhenka ARTS HOUSE (м. Київ; вул. Воздвиженська, 32).У шістьох лекціях Діана Клочко та Ірена Білаш розкажуть про елементи гарберобу на героях відомих зображень.

 

Ілюстрація до проекту