Культурний маршрут (22-28.06)

На початку нового КМ українські митці дозволять собі трохи пофілософствувати на виставках про некінченність та метанойю. В розпал тижня можна буде подивитися на медіа-арт-триб’ют Марку Ротко. Завершиться все це дводенним конгресом активістів культури.

 

Ілюстрація до лекції про Олександра Родченка з циклу «ОБРАЗ»

 

У вівторок, 23 червня, о 18:00 в Малій Галереї Мистецького Арсеналу (м. Київ; вул. Лаврська, 10) розпочинається виставка Михаіла Алєксєєнка «Безкінечний проект». Кожен охочий зможе принести на неї власний твір мистецтва і обміняти його на будь-який інший. Кінець «Безкінечного проекту» – 2 серпня.

 


 

Також 23 червня о 17:00 у Львівському Палаці Мистецтв відкривається нова виставка Віктора Сидоренка. Проект «Метанойя» розповість про метаморфози людини в умовах мінливої реальності та відповідь на її виклики. Відвідати його можна до 1 серпня за адресою: м. Львів; вул. Коперника, 17.

 


 

На наступний день, 24 червня, о 18:00 в галереї «Триптих АРТ» (м. Київ; вул. Десятинна, 13) відбудеться вернісаж проекту «Tribute to Rothko»Це нова виставка Аскольда Кучера з нагоди 45-річчя з дня смерті культового американського художника. Кучер представить на ній власній твори в жанрах «медіа-арт» і «science-art».  Подивитися на них можна буде до 7 липня.

 

Аскольд Кучер. «#34-36» (з проекту «Tribute to Rothko»)

 

24 червня о 19:00 мистецтвознавець та куратор Олена Червоник прочитає лекцію про художника Олександра Родченка в арт-центрі Closer (м. Київ; вул. Нижньоюрківська, 31). Лектор розповість про живопис, кінетичну скульптуру та плакатну творчість Родченка, а також розкриє суть його системи «нового бачення» у фотографії. Подія відбудеться в рамках лекторію «ОБРАЗ».

 


 

LINOLEUM – фестиваль актуальної анімації та медіа-мистецтва, презентація якого відбудеться 26 червня о 19:00 у Bereznitsky Aesthetics (м. Київ; вул. Воздвиженська, 34). Проект, який пройде у вересні, представить Михайло Царев – суспільний діяч, колекціонер та меценат. Презентацію влаштовано для членів закритого клубу ІПІ (інтерсдисциплінарних просвітницьких ініціатив).

 Наприкінці цього тижня та на початку наступного, – 28 та 29 червня, – в Києві триватиме Конгрес Активістів Культури. Це подія для ініціаторів та менеджерів мультидисциплінарних проектів, ініціативи яких спрямовані на зміни в країні, побудову діалогу між бізнесом, громадою та державою. Учасники проекту поговорять про креативні індустрії, арт-мобілність, розвиток міст, альтернативну освіту тощо. Місце проведення конгресу – клуб ATLAS (м. Київ; вул. Артема, 37-41).

 
Культурний маршрут (20-26 жовтня)