Культурний маршрут (25.04-01.05)

Після Книжкового Арсеналу на культурних стежках України пануватиме відносне затишшя. До Києва приїде португальський мураліст, Олександр Ройтбурд презентує нову виставку, в Мистецькому Арсеналі стартує проект до 30-річчя аварії на ЧАЕС, а в його Малій галереї відбудуться нові концерти експериментальної електроніки.

 

 

25 квітня о 16:00 у Києві на Чоколівському бульварі, 1 відбудеться презентація мурала португальського художника Pantonio. Акція відбудеться за підтримки посольств Португалії та Франції в Україні.

 


 

26 квітня о 18:00 у Мистецькому Арсеналі (м. Київ; вул. Лаврська, 12) відкриється виставка «Clouded Lands». У проекті з нагоди 30-річчя аварії на ЧАЕС арт-група «Food Of War» разом із українськими художниками поміркує про вплив катастрофи на континент з точки зору продуктів харчування.

 


 

Олександр Ройтбурд представить нову виставку «Обережно, пофарбовано!» у галереї Mystetska Zbirka (м. Київ; вул. Терещенківська, 13) 27 квітня о 19:00. До проекту видатного сучасного українського художника увійшли роботи, створені під час і після Революції гідності. Нагадаємо, презентація альбому Ройтбурда та відкриття аналогічної виставки відбулося також на VI Книжковому Арсеналі.

 

Олександр Ройтбурд. «Свято чоток». Із виставки «Обережно, пофарбовано!»

 

28 та 29 квітня о 19:00 Мала галерея Мистецького Арсеналу (м. Київ; вул. Лаврська, 10) продовжує серію концертів експериментальної музики. Цього разу в рамках проекту «MATERIALS» можна буде почути, як звучить папір, скло, метал та інші матеріали.

 

Ілюстрація до проекту

 

«СТИЛЬНА ТА ВИШУКАНА ВЕЧЕРЯ ЗІ ЗРАЗКАМИ КРАЩИХ СТРАВ ЕЛІТНИХ РЕСТОРАЦІЙ СВІТУ ІЗ РОЗКІШНИМ СЕРВІРУВАННЯМ ЗА ДОСТУПНОЮ ЦІНОЮ» – хеппенінг Валентини Петрової, що відбудеться 29 квітня о 19:00 у Центрі візуальної культури (м. Київ; вул. Глибочицька, 44; 2-й поверх). На прикладі несправжніх страв художниця поміркує про бідність як результат надспоживання.