Культурний маршрут (3.10-9.10)

На відкриттях цього тижня можна буде побачити графічний дизайн, живопис та фотографію, на лекціях поговорять про перформенс і стартап у креативній індустрії, а в НАОМА відбудеться довгоочікувана конференція, присвячена життю і творчості Казимира Малевича. Початок тижня в Харкові ознаменує відкриття масштабного арт-форуму.

 

3 жовтня о 19.00 у просторі "Часопис" (вул. Льва Толстого, 3) відбудеться відкритий випуск курсу "Графічний дизайн: базовий". Студенти презентують результати свого 4-місячного навчання і поговорять про отримані знання і реалізовані ідеї. Вхід вільний (за попередньою реєстрацією).

 

 

4 жовтня о 18.30 у Єрмілов Центрі (Харків, Площа Свободи, 4) відбудеться відкриття форуму "ПогранКульт: ГаліціяКульт" та експозиції "Мистецтво Галичини ХХ ст. — Качана ХХI ст.". У рамках форуму відбудеться близько 80 подій та буде представлено 15 різних локацій. Участь у заході візьме кілька сотень учасників.

 

 

У середу, 5 жовтня, о 19.00 в Щербенко Арт Центрі (Київ, вул. Михайлівська, 22-В) відкриється персональна виставка "ВІН ТАМ ДЕ МИ" українського художника Руслана Тремби. Проект відображає прагнення автора передати досвід неможливого — суперечливого відчуття присутності поруч з нами чогось або когось більшого, аніж ми можемо осягнути.

 

 

Також 5 жовтня о 19.00 Арт-Среду в ІЗОЛЯЦІЇ (вул. Набережно-Лугова, 8) проведуть куратори і засновники "Музею Сновидінь"  Вікторія Данелян і Тетяна Цвілодуб. Вони поговорять про реалізовані проекти, зв'язки мистецтва, філософії та психоаналізу і про те, як у сучасних українських реаліях створити успішний проект у креативній індустрії.

 

 

6 жовтня о 19.00 у просторі Voloshyn Gallery (колишня Mystetska Zbirka Art Gellery, вул. Терещенківська, 13) стартує виставка творчості Олександра Бабака. Це перша виставка, що відбуватиметься у просторі  після оновлення. У рамках експозиції будуть представлені нові живописні твори художника, переважно пейзажі, створені художником протягом 2016 року. 

 

 

6-9 жовтня в НАОМА (вул. Вознесенський узвіз, 20) пройде конференція, присвячена життю і творчості Казимира Малевича. Конференція в Академії — спроба осмислити і систематизувати нововіднайдену інформацію про постать митця і виробити подальші шляхи його вшанування. За результатами конференції буде опублікований збірник вибраних матеріалів. Для участі у заході необхідна попередня реєстрація.

 

 

"Тілесність у перформативних практиках або Мистецтво перформенсу як діалог  з Іншим" — лекція, що відбудеться в Музеї Сновидінь (вулиця Чигоріна, 55) 6 жовтня о 19.00. Говоритиме художниця і культуролог Тетяна Корнєєва. У рамках лекції відвідувачі зможуть дізнатися історію перформенсу та знайти відповіді на поширені питання, пов'язані з цим поняттям.

 

 

6 жовтня о 19.00 у Dymchuk Gallery (вул. Ярославська, 21) відкриється виставка естонської художниці Алісси Ніргі "Нова країна за моїм вікном". У проекті представлена серія фотографій та відео. 7 жовтня о 19.00 відбудеться розмова з художницею та дискусія за участі Аліни Сандуляк. Експозиція — це спроба художниці переосмислити досвід людини, вимушеної покинути рідну доміквку. 

 

 

7 жовтня о 19:00 в ІЗОЛЯЦІЇ відбудеться artist talk Сібріґ Доктер – хореографки, перформерки та танцівниці, яка наразі живе у Стокгольмі, Швеція. Сібріґ працює у сфері сучасного танцю, театру і візуального мистецтва. Під час artist talk вона розповість про свій багаторічний досвід роботи з тілом та простором, міжнародні проекти, у яких брала участь, а також проекти, над реалізацією яких працює наразі.