Культурний маршрут (6-12.07)

Курортно-відпочинковий літній сезон дається взнаки, тому цей КУЛЬТУРНИЙ МАРШУРТ – один із найкоротших за останній час. Однак, у цікавості він від цього абсолютно не втрачає. На цьому тижні вас чекають безкоштовні лекції про фемінізм у сучасному мистецтві, виставка про проблему міграції та презентація культурної резиденції про урбаністику Маріуполя.

 

7 липня о 10:30 фонд ІЗОЛЯЦІЯ презентує в Києві культурну резиденцію «Architecture Ukraine». В рамках проекту, що триватиме в Маріуполі у липні, учасники з різних країн світу представлять свої ідеї щодо культурно-соціального розвитку міста на сході України. Презентація відбудеться не території фонду (вул. Набережно-Лугова, 8).

 

 

 

На наступний день, 8 липня, Олександр Левич надасть всім зацікавленим «Двадцять хвилин одного вечора». Так називається виставка художника, вернісаж якої розпочнеться о 18:00 в галереї «Триптих АРТ» (м. Київ; вул. Десятинна, 13). Олександр Левич – член Національної спілки художників України, автор пам’ятника в’язням Сирецького концтабору в Києві та в Бабиному Яру (1991 р.), роботи якого зберігаються у приватних колекціях в України, Росії, Німеччині, США, Швеції. Виставка відкрита для відвідування з 9 до 21 липня.

 

Олександр Левич. «Червона кукурудза» (2013, полотно, олія)

 

8 липня о 19:30 художниця Марія Куликовська прочитає лекцію «Стратегії фемінізації сучасного мистецтва». Вона зробить екскурс в історію зародження та розвитку феміністичного напрямку в сучасному мистецтві. Подія відбудеться в рамках безкоштовного лекторію про сучасне мистецтво Школи візуальних комунікацій в арт-просторі Mezzanine (м. Київ; вул. Нижньоюрківська, 31; 3-й поверх).

 

Ілюстрація до лекції з офіційної сторінки в Facebook

 

«Філософія міграції» – новий виставковий проект Щербенко Арт Центру та особисто куратора Марини Щербенко, а також Музею культурної спадщини (м. Київ; вул. Московська, 40Б). Він презентує творчість українських художників, присвячену осмисленню проблеми міграції. Відкриття виставки – 9 липня о 19:00.

 

 


Так само 9 липня о 19:00 філософ і мистецтвознавець Тамара Злобіна прочитає лекцію «Творчиня» в рамках нового безкоштовного лекторію «Поверх фемінізму» від Культурого проекту, присвяченого ролі жінки в ХХІ столітті. На лекції кураторка курсу розповість про особливості творчості жінок-художниць та про відображення образу жінок в актуальному мистецтві. Подія відбудеться на Освітній станції 31В1 (м. Київ; вул. Пушкінська, 31-В-1).

 

Ілюстрація до курсу

 

«Ridicule» – нова виставка, що відкриється 9 липня в Dymchuk Gallery (м. Київ; вул. Ярославська, 21). В ній візьмуть участь 11 українських художників, які візуалізують проистояння високого та прикладного мистецтва. Серед учасників виставки: Лєра Фокіна, Белла Логачова, Наталія Мариненко, Франсуаза Оз, Гриця Ерде, Ірина Озарінська, Тетяна Малиновська, Ніна Мурашкіна, Тетяна Скляр, Жанна Кадирова та Kinder Album.

 

Kinder Album. «Анамнез»