У київському Будинку архітектора представили проекти Музею Революції Гідності

13 липня в київському Будинку архітектора почала діяти виставка усіх учасників ІІ стадії Міжнародного відкритого архітектурного конкурсу проектів щодо об’єкта “Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності”. Друга стадія конкурсу стосувалася проекту самого музею — вже з урахуванням вигляду меморіальної частини. У фіналі змагалися шість проектів. Їхні автори на умовах анонімності активно співпрацювали з організаторами конкурсу, зокрема відвідували Київ, оглядали місця подій, спілкувалися з родичами загиблих.

 

Читати також: Оголошено переможця конкурсу на проект Музею Революції Гідності

 

Усі зображення надано організаторами

На виставці експоновані макети та стенди проектів, поданих на конкурс. Відвідувачі можуть не лише ознайомитися з роботами авторства німецьких, українських, французьких, австрійських та іспанських архітекторів у номінації “Музей Революції Гідності”, а й залишити свої відгуки в спеціальній книзі.

 “Сама концепція музею була створена в 2014 році, відразу після Майдану, із залученням іноземних фахівців. І передбачала не лише освітні, культурні програми, а й багатошарові. Це буде музей, який зробить Майдан не лише важливою подією минулого, а й майбутнього”, – ділиться міркуваннями Ігор Пошивайло, Генеральний директор Національного музею Революції Гідності.  

Виставка діятиме на 1-му поверсі Будинку архітектора до 13 серпня 2018 року.
Режим роботи: 10:00 - 18:00 (пн.-сб.), вихідний – неділя.
Вхід вільний.