Аліна Якубенко покаже художників-«халтурників»

Художниця Аліна Якубенко презентує проект «Як це було?». У серії анонімних відео-інтерв’ю українські візуальні митці зізнаються, на що їм довелося піти заради заробітку.

 

 

«Пошуки заробітку - проблема, з якою стикається майже кожен художник чи художниця в Україні. Обслуговуючу функцію художника рідко обговорюють, хоча вона зачіпає важливе питання формування суспільного смаку. Ринок художньої продукції диктує певні, не завжди сприятливі умови, тому продукт, який виробляється, називають не мистецтвом, а "халтурою". Будучи залежним від ринку та прекарної праці, художник знімає з себе відповідальність за якість “продукту“», – повідомляють про проект організатори презентації.

 

Мисткиня покаже «Як це було?» 5 грудня о 17:00 в Центрі візуальної культури (м. Київ; вул. Глибочицька, 44; 2-й поверх) у рамках виставки «Що в мені є від жінки?».

 

Аліна Якубенко

 

Аліна Якубенко народилася у 1983 році в Києві. Закінчила факультет сценографії кіно і театру у Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури в Києві. У художніх практиках використовує живопис, відео, інсталяції, фото. Працює також і з публічним простором, роблячи інтервенції за допомогою відеопроекцій в міське середовище. З 2005-го брала участь у художніх колективах Р.Е.П. та ubik., також працює як кураторка. Проект «Як це було?» увійшов до виставки «Спільна межа». Нещодавно Якубенко також курувала візуальну частину арт-резиденції «Над Богом».

 

Також читайте на сайті ART UKRAINE:

 

Зустрінься зі мною. Про виставку «Що в мені є від жінки?»