Анастасія Стефурак проілюструвала енциклопедію «Шевченко від А до Я»

«Видавництво Старого Лева» повідомило про підготовку до друку абетки-енциклопедії «Шевченко від А до Я». Видання міститиме тексти Леоніда Ушкалова, українського літературознавця і письменника, доктора філологічних наук, професора  кафедри української та світової літератури Харківського національного педагогічного університету ім. Г. С. Сковороди.

 

 

«Шевченко від А до Я» продовження серії абеток-енциклопедій «Видавництва Старого Лева», у якій відомих діячів української культури показано з неочікуваного і дуже людяного боку. Це арт-бук для родинного читання, завдяки якому і діти, і дорослі дізнаються не лише біографію талановитого живописця, ґравера, прозаїка, драматурга, співака, актора, скульптора Тараса Шевченка, а полюблять його так, як можна любити друга.

 

Тут і далі — ілюстрації Анастасії Стефурак до книги «Шевченко від А до Я»

 

Ілюстрації до енциклопедії створила відома українська мисткиня-ілюстраторка Анастасія Стефурак. У рамках співпраці з видавництвом художниця ілструвала також такі твори як  «Мій дідусь був черешнею» (2015) і «Чоловік, який вирощував комети» (2016) Анджели Нанетті, «Стильна книжка для панянки» Оксани Караванської (2015), «Лялечки» Оксани Куценко (2016) та створила обкладинки для низки інших книг. 

 

Книга «Шевченко від А до Я» побачить світ наприкінці лютого.