Архітектор «Тарілки» на Либідській закликав громадськість контролювати процес її реставрації

Архітектор «Тарілки» на Либідській Флоріан Юр'єв звернувся до громадськості з відкритим листом, у якому закликав контролювати процес її реставрації та висловив пропозицію включити представників руху #SAVEKYIVMODERNISM до складу робочої групи проекту. 

 

«Я закликаю небайдужу громадськість тримати руку на пульсі цього процесу, пише архітектор. — Для більш прозорої процедури співпраці вважаю за необхідне включення в склад робочої групи проекту представників архітектурної громадськості — учасників громадського руху SaveKyivModernism, які ініціювали захист «Літаючої тарілки» від ніким і ніяк не контрольованої реконструкції».

 

«Тарілка» на Либідській

Фото: The Village Україна

 

За словами пана Юр'єва, його запросили увійти до творчої проектної групи, що займається відновленням «Літаючої тарілки», але робочу проектну документацію, згідно з якою буде здійснюватись реставрація будівлі, йому досі не показали.

 

У листі архітектор також висловив вдячність Президенту НАН України Борису Патону, голові Національної спілки музикантів академіку Академії мистецтв України Євгену Савчуку, Народному артисту України, професору Анатолію Баженову та активістам руху SaveKyivModernism за їхню підтримку.