Архітекторам та урбаністам пропонують здобути освіту європейського рівня

Ініціатива CANactions оголосила набір до проекту Advanced Studies in Integrated Urban Development 2016-2017. Це можливість отримати додаткову освіту для тих, хто пов’язує своє майбутнє із процесами трансформації міст України. До участі запрошуються архітектори, працівники муніципальних, державних і неурядових структур, активісти.

 

 

Студенти отримають не лише теоретичні знання, а й зможуть реалізувати практичні проекти в польових умовах разом із 20-ма педагогами та спеціалістами з усього світу. Навчання відбуватиметься англійською мовою та складається з семи інтенсивних шестиденних сесій, які триватимуть щомісяця з жовтня по червень 2016-2017. Кожну сесію буде присвячено певній окремій темі, перед її початком студенти отримають списки літератури та відеоматеріали для самостійної підготовки.

 

Випускники програми здобудуть необхідні експертні знання і навички для ефективної роботи над проектами міського розвитку і будуть готовими працювати у сфері консалтингу, стратегічного планування і проектування, у державних і спеціалізованих муніципальних установах, громадських і приватних організаціях.

 

Заявку на курс можна надіслати до 29 серпня.

 

Джерело: сторінка CANactions у Facebook