Архітектори та урбаністи Дніпра обговорили перспективи розвитку міста

Сучасні архітектори, дизайнери та урбаністи Дніпра презентували свої проекти розвитку міста на відкритій зустрічі "ARCHIKIDZ! Talks: місто оживає". Подія, організована командою архітектурного фестивалю ARCHIKIDZ!, зібрала ініціативних жителів Дніпра, щоб розповісти, як змінюється місто, яким воно буде найближчим часом і яка роль городян у цих змінах. Зустріч відбулася 30 червня, напередодні Дня архітектора, в залі Mediaprostir у "Парку ракет". Цей день став початком життя фестивального руху ARCHIKIDZ! в Дніпрі, який об'єднує творчих і ініціативних людей, сучасних містобудівників і урбаністів, дає початок новому міському світогляду, розвиває інноваційне і креативне мислення.

 

Фото надане організаторами


На ARCHIKIDZ! Talks говорили про інклюзію, зелену архітектуру, творчість та соціальну відповідальність. Таким чином, послідовники фестивального руху ARCHIKIDZ! у Дніпрі не тільки познайомились один з одним, а й почули думки один одного. Спікери та теми:

  1. Аліна Солнишкіна — інклюзивна культура в освіті в європейських країнах.

  2. Марія Ложка від фонду Влади Брусилівської — ігрові модулі CUBA BUBA для дитячих лікувальних установ.

  3. Сергій Горбань і Лариса Болтрушевич — гончарна майстерня з прекрасним садом на схилах міської балки.

  4. Волонтерка, членкиня правління ГО "Ріка життя" Світлана Волович — профорієнтаційний проект DREAM PRO для підлітків та юнацтва з сімей українських військових і дитячих будинків сімейного типу.

  5. Світлана Кульбашна — відкриття приватного парку для відвідування.

  6. Фаїна Єренбург, арт-директорка бренду DAVIS Casa — будівництво дитячого садка в Японії як приклад міжнародного досвіду.

  7. Світлана Скрипник — медитативний дзен-живопис для розвитку творчого потенціалу і здоров'я.

  8. Радниця голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб — реалізовані проекти нових шкіл, лікувальних установ і міських просторів в області як приклад співпраці обласної адміністрації та сучасних архітекторів.

  9. Архітектори Олексій Валентіров і Сергій Дербін — розвиток інклюзивного простору в Дніпропетровській області

Організатори фестивалю ARCHIKIDZ! незабаром оголосять дату проведення заходу. Подія пройде в ландшафтному парку Світлани Кульбашної (с. Військове в Дніпропетровській обл). Мета фестивалю — зібрати на одному майданчику дітей і сучасних містобудівників; створити творчу колаборації, під час якої діти вчаться мислити як архітектори, інноваційно, застосовувати одночасно уяву і алгоритми реалізації мрії в реальність. Тема дніпровського фестивалю ARCHIKIDZ! — зелене місто. Вхід вільний для всіх за попередньою реєстрацією.