«Архітектура поза часом» в музеї історії України

2 липня о 18:30 в Національному музеї історії України (м. Київ; вул. Володимирська, 2) розпочинається виставка «Каракіс. Архітектура поза часом». Вона відбудеться з нагоди Дня архітектури і присвячена Йосипу Каракісу – українському архітектору радянської доби.

 

 

«Бути сучасним та затребуваним у конструктивістські 30-ті, сталінські 40-ві та типові 60-ті – рідкісне вміння за радянських реалій. Запорукою такої "актуальності" є поєднання архітектурної фантазії, філігранного професіоналізму, і, напевно, удачі. У житті Йосипа Каракіса цього вистачало», – розповідають про постать архітектора організатори виставки.

 

В проекті «Архітектура поза часом» можна буде подивитися на репродукції ескізів, замальовок, малюнків, проектів та світлини будівель, які увіковічнили архітектора (Історичний музей на Старокиївській горі, Будинок офіцерів, Фархатська ГЕС, ресторан «Динамо», експериментальні школи у містах колишнього СРСР). Окремо на виставці представлять графічні роботи Каракіса – паперову архітектуру в неомодерністському стилі.

 

Виставка розміщена у апсиді музею, з якої відкриваються неймовірні краєвиди Подолу, що дасть змогу «зануритися» у архітектурний Київ.

 

Джерело: офіційна сторінка події в Facebook