Арт-проект «The Tunnel» допомагає постраждалим зі сходу України

«The Tunnel» – арт-проект, що має на меті допомагати постраждалим внаслідок воєнних дій в Луганській та Донецькій областях мистецькими акціями. «Ми віримо, що мистецтво може рятувати життя. Ми віримо, що маленькі дії можуть допомогти подолати велику кризу», – повідомляє офіційна сторінка ініціативи в Facebook.

 

 

Ідеолог проекту Роберт Марі Рамос розповідає, що назва «Тунель» відсилає до його літнього відпочинку в дитинстві на острові Тенеріфе (Канарські острови). «Аби дістатися до Ель Медано, необхідно було подолати шлях через тунель. Я та мої сестри грали у гру, правила якої полягали у тому, щоб, затуляючи очі та затамовуючи подих, загадати бажання, поки тунель не закінчиться…Я бачу багато паралелей між нашою маленькою грою та поточною кризою в Україні. Ці люди ніби теж грають у гру: закрити очі, затамувати подих, та сподіватися, що коли закінчиться цей тунель, їхні мрії здійсняться», – говорить він.

 

Зі стартової виставки проекту «Тунель» у Дніпропетровську

 

«The Tunnel» позиціонується як спільний проект України та Іспанії. Більшість заходів включно із власною виставкою організатори обіцяють провести на острові Ібіца. 21 березня стартова експозиція «Тунелю» відкрилася в дніпропетровському арт-центрі «Квартира» (Красна площа, 3).

 

Фото та ілюстрації – з офіційної сторінки «The Tunnel» у Facebook