Арт-симпозіум у серці Карпат

З 9 по 21 жовтня 2016 року в серці Карпат, на Міжгірщині, симпозіум сучасного мистецтва "Karpathy.TerraLibera" запрошує цікавих, неординарних, яскравих художників сучасного українського мистецтва до комунікації, творчої синергії та просто гарного відпочинку на лоні Закарпатських гір. Творча робота відбуватиметься на двох локаціях – у мальовничому гірському селі Пилипець (у підніжжі полонини Гремба та поблизу одного з природних чудес України – водоспаду Шипіт) та на території Національного природного парку "Синевир". 

 


Учасники арт-проекту – відомі українські художники Микола та Дарина Журавель, Андрій Цой, Олена Дудніченко, Сергій Савченко, Олег Денисенко, Едуард Потапенков, Петро Сметана та Микита Цой. 


Головна ідея таких творчих симпозіумів  аби кожен із запрошених митців, у своєму індивідуальному виражальному стилі, крізь призму естетичного сприйняття традицій та особливостей Закарпаття, міг зобразити у своїх неповторних творіннях дивовижну комунікацію та взаємодію природи з людиною. Карпати, Закарпаття – це земля свободи духу, сили, нестримної енергії, це найкраще місце для втілення цієї енергії на полотні.


Організатор та куратор арт-симпозіуму – культуролог, арт-менеджер та музикант Мар’яна Боднар.