Artist talk студентки класу Ай Вейвея відбудеться в Києві

5 квітня гостею Арт-Середи в ІЗОЛЯЦІЇ стане художниця Дарія Кузьмич, яка наразі вчиться в Університеті мистецтв Берліну, у класі медіа-арту та в класі Ай Вейвея. Дарія працює з темою тілесності, використовуючи в основному відео та текст. Власна фізична травма тіла дала їй поштовх до вивчення концепцій трансгуманізму та дослідження можливих методів переходу до інших, не тілесних видів існування. Поєднуючи філософські концепції та форми взаємодії людини з новими технологіями, вона створює різні сценарії можливих трансформацій. 

 Дарія — випускниця Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, кафедра монументального живопису. Учасниця Київської Бієналє 2015 року. Переможниця конкурсу відео-поезії "CYCLOP"–2014. Роботи Дарії експонувались під час Фестивалю рівності в Києві та в Мистецькому арсеналі. Також у співпраці з музичним агентством Ухо вона створила аудіо-візуальний перформанс "Гра в бісер", який бу показаний у рамках Книжкового Арсеналу в 2014 році. Перша персональна виставка Аcceptance/Прийняття відбулась в галереї Detenpyla у Львові.

 Artist talk відбуваиметься у форматі презентації багатосерійного відео-проекту та лекції про тілесність на основі текстів Моріса Мерло-Понті, Жана-Люка Нансі, Джонатана Крері та інших.

Початок о 19.00.
Вхід вільний.