Бельгійський фотограф представить проект про надії та страхи киян

12 червня у креативній спільноті IZONE (вул. Набережна-Лугова, 8) в рамках дослідницького проекту "Донбасские Студии" фонду ІЗОЛЯЦІЯ відбудеться artist talk бельгійського фотографа Девіда Деніла. Девід представить своє фотодослідження і проект "Не дай спати ходячому".

В основу назви проекту покладено цитату з перекладу вірша Тараса Шевченка. Сам проект є спробую візуалізувати атмосферу країни, яка розділена війною, але таким чином, щоб не зображувати саму війну. Роботи відображають загальний погляд на мешканців Києва, фокусуючись на їхніх думках, надіях, вірі, сумнівах і страхах щодо боротьби за збережння незалежності.

 

Девід Деніл. Із серії "Не дай спати ходячому"

daviddenil.com


Серія фотографій містить близько 180 зображень. Разом з архівними матеріалами і графічними елементами вони будуть увійдуть до майбутньої фото-книги Девіда, публікація якої запланована на кінець цього року. Минулого місяця проект став переможецем премії Alexia Foundation, премії Center Award, PHM Grant і зовсім нещодавно він став фіналіст премії Voies Off Award в Арлі, Франція.

 

Девід Деніл. Із серії "Не дай спати ходячому"

daviddenil.com


Девід Деніл народився в Бельгії, де він також здобув освіту інженера. Три роки тому він познайомився з творчістю Джакоба Рііса (Jacob Riis) і був вражений тим, як він використовує світло і будує чіткі композиції. Це надихнуло Девіда поступити у Фото школу та дослідити ці методи в рамках свого першого проекту "Не заснути б під час ходьби". Детальніше з проектами Девіда можна ознайомитись на його сайті.

Початок о 19.00. Вхід вільний.

 

Девід Деніл. Із серії "Не дай спати ходячому"

daviddenil.com