Благодійна мистецька акція «Розмальовка для дорослих»

Сьогодні, 23 грудня, о 18.00 в арт-центрі Я Галерея у Києві відбудеться благодійна мистецька акція «Розмальовка для дорослих», ідея якої належить автору Я Галерея – художниці Анні Мироновій. Подія завершує однойменний соціально-мистецький проект, протягом якого було створено більше 40 дитячих малюнків. Сім із них буде представлено в Я Галерея у вигляді контурних копій на полотнах розміром 115х165 см. 

 

На думку організаторів заходу, поняття «розмальовка» означає ті заборони й обмеження, які накладають наставники, батьки, суспільство на дитячу творчість і самих дітей, позбавляючи їх права на власне нестандартне рішення. В особливо складних умовах опиняються діти, яких торкнулася проблема ВІЛ-інфекції, і котрі як ніхто відчувають на собі результати дії стереотипів. Спробувати порушити ці стереотипи і є метою проекту «Розмальовка для дорослих». Кожне полотно з контуром може бути розмальовано 10 різними кольорами. Щоб долучитися до акції, гостям заходу буде запропоновано придбати одну чи більше фарб та розмалювати ними будь-які полотна, повністю або частково. (Вартість кольору 500 гривень; вартість цілої картини – 5000 гривень.) 

 

У результаті проведення акції очікується зібрати 35 000 гривень на курс соціально-психологічної реабілітації дітей з Києва та Одеси, яких торкнулася проблема ВІЛ-інфекції. Проект реалізується за участі Всеукраїнського активу КДБ «Три покоління» (проект МОН України). Вхід вільний/