Будинок Новікова запрошує на "Вальс"

17 вересня о 20.00 художники й активісти покажуть документальну стрічку «Вальс Алчевськ». Кінопоказ відбудеться під відкритим небом, на підтримку проекту «Будинок Новікова. 1893».

 

Проект спрямований на реактуалізацію важливих історичних і культурних місць Києва, освітлення проблеми незаконної руйнації пам’яток архітектури за умов тотальної бездіяльності держави. Така робота вже розпочалась над Будинком Новікова за адресою вул. Верхній Вал 28/12. Головною метою заходу є залучення громади до захисту пам’ятки архітектури та її майбутньої реставрації, викриття незаконних дій сьогоднішніх власників будівлі, а також трансформація гранітного простору в комфортну та безпечну зону для комунікації, обміну ідеями, критики та досліджень.

 

Зустріч відбудеться за адресою вул. Верхній Вал 28/12. Кінопоказ проходитиме на площі біля будинку Новікова.

 

Фільм «Вальс Алчевськ» знятий недалеко від міста Алчевськ у садибі Мсциховського у травні 2014 року, де зібрались Сергій Жадан, Олеся Ворсоба, Влад Крейммер та Ольга Михайлюк. Працюючи над музично-літературним твором «Розділові» вони задіюють простір садиби та роблять її культурно-мистецьким центром, і все це в ритмі вальсу.

 

Ініціаторки: Валерія Карпань, Віта Шнайдер та Ксенія Рибак.

 

Акція відбудеться за підтримки кінофестивалю DocuDaysUA і CSM/Фундації сучасного мистецтва (Україна), Києво-Могилянська бізнес-школа (kmbs).  

 

 

Фото: Володимир Денисенков