Бурлюка, Ройтбурда, Савадова та інших продадуть у «Шоколадному будиночку»

26 березня о 13:00 в київському «Шоколадному будиночку» аукціонний будинок ACG (Art Consulting Group) проведе чергові торги предметів українського мистецтва XX-XXI ст. Аукціону передує виставка, на якій кожен може ознайомитися з лотами. Вона триватиме з 18 до 25 березня.

 

Колекція складається з трьох блоків – «Мистецтво ХХ століття», «Сучасне мистецтво» та «Молоді сучасні художники».

 

Давид Бурлюк. «Нью-Йорк»

 

У колекції мистецтва ХХ століття представлені роботи Давида Бурлюка, Петра Столяренка, Федора Захарова, Адальберта Ерделі, Віктора Зарецького, Валентина Хруща та інших. Особливо цікавими експерти називають роботи Давида Бурлюка «Поки місто спить» і «Нью-Йорк» – вони виставлені єдиним лотом, до якого організатори очікують підвищений інтерес завдяки його дуже привабливій вартості.

 

Давид Бурлюк. «Поки місто спить»

 

Петро Столяренко. «Тераса»

 

Федір Захаров. «Натюрморт із трояндами та срібним кавником»

 

Віктор Зарецький. «Молода тенісистка»

 

Серед сучасних художників організатори рекомендують звернути увагу на роботи Олександра Ройтбурда, Василя Цаголова, Арсена Савадова та Влади Ралко.

 

Олександр Ройтбурд. «Персей та Андромеда»

 

Василь Цаголов. «Дрон»

 

Арсен Савадов. «The Commedia Dell’arte в Криму»

 

Влада Ралко. Без назви

 

На аукціоні представлені роботи молодого художника APL315 з проекту «No Idea» 2014 року. Даний проект раніше експонувався в Польщі, де отримав великий резонанс і практично повністю був проданий.

 

APL315. «No Idea»

 

«Для цього аукціону ми зробили якісну добірку робіт із широким ціновим діапазоном. Представлені роботи будуть цікаві як для досвідчених колекціонерів, так і для тих, хто лише починає пов'язувати своє життя з мистецтвом», – зазначає Владислав Вакуленко, один із засновників АБ ACG. 

 

Місце проведення аукціону та передаукціонної виставки: м. Київ; вул. Шовковична 17/2 («Шоколадний будиночок»). Час роботи виставки – з 11:00 до 18:00 (понеділок і четвер – вихідні дні).