Чеські архітектори-урбаністи презентують свої проекти в Києві

7 квітня гостями школи CANactions стануть чеські архітектори — засновник архітектурної майстерні ARCHWERK Мартін Клода (Martin Kloda) та співзасновник Huť architektury Давід Кубік (David Kubík). Фахівці презентують власні проекти, розкажуть про чеську архітектуру та процеси в сфері урбаністики.  

 

Проект бюро Huť architektury "Gulliver". Прага, 2016

 

Мартін Клода — архітектор, урбаніст, випускник празької Академії мистецтв, архітектури та дизайну (VŠUP), 2012 року заснував архітектурну майстерню ARCHWERK, де працює дотепер. У своїй роботі Мартін фокусується на сучасному розвитку міст і впливу споруд на створення публічного простору. З 2017 року співпрацює з Бюро планування забудови столиці в Інституті планування та розвитку Праги (IPR).

 
Давід Кубік — архітектор, урбаніст, закінчив празьку академію образотворчих мистецтв (AVU), архітектурну школу Еміла Пршікрила. 2012 року разом з Мартіном Райнішом заснували Huť architektury, де Кубік працює дотепер. За десять років Кубік із Райнішем розробили й реалізували багато проектів. Їхні виставки проходили, зокрема, в Галереї Ярослава Фрагнера, в галереї DOX, на Венеціанському бієнале, у московській галереї ВХУТЕМАС тощо.

 

Початок о 19.00. Необхідна попередня реєстрація