Четверо китайських митців стануть почесними професорами ЛНАМ

29 вересня об 11.00 в приміщенні Актової зали Львівської національної академії мистецтв (ЛНАМ) відбудеться урочисте засідання Вченої ради з нагоди присвоєння звання «Почесний професор ЛНАМ» визначним митцям Китайської Народної Республіки.

 

З 29 по 30 вересня 2017 р. Львів зустрічатиме делегацію  видатних митців Китаю, які,  в рамках візиту до України, відвідають  найвідоміші мистецькі заклади та  представлятимуть свої роботи на святковій виставці “Мир та дружба”  у м. Києві. 

 

Го Дечан – один із китайських художників, якому буде присвоєно урочисте звання «Почесний професор ЛНАМ» 

 
29 вересня відбудеться важлива для українсько-китайських відносин подія – урочисте присвоєння звання «Почесний професор» чотирьом китайським художникам. Об 11.00 в приміщенні Актової зали ЛНАМ відбудеться урочисте засідання Вченої ради з нагоди присвоєння звання «Почесний професор ЛНАМ». Номінанти на дане почесне звання роками розвивали традиційне китайське мистецтво, поширювали свою культуру не лише в Китаї, а й по всьому світу. Цього року відбудеться перший подібний захід, мета якого відкрити нову сторінку  співпраці між Львівською академією мистецтв та провідними мистецькими школами Китаю. 

 

Робота Го Дечана


Адже мистецтво завжди працює проти непорозумінь, конфліктів та війн. Мистецтво завжди говорить мовою, для якої не потрібні перекладачі. Мовою таланту, дружби та поваги. Саме це зараз необхідно цьому світу: єдність і примирення. 


Художники певні, Україна та Китай сповідують однакові цінності: цінувати мир, любити культуру та берегти сімейні ідеали. Для обох країн це можливість краще пізнати один одного, відкрити новий шлях зближення культур двох народів.

 

Детальніше