Cool Down Make Art

Благодійність в наш час вирішує широке коло завдань – важливо пам’ятати, що повсякчасної підтримки потребує не лише соціальна сфера, а також напрями, пов’язані з розвитком культури. Активна життєва позиція серед діячів мистецтва доводить, що арт та філантропія можуть об’єднатися заради добрих справ.

Олег Тістол

 

Дім подарунків та декору MANDARIN MAISON та компанія SMEG ініціювали благодійний проект Cool Down Make Art, що був створений на підтримку українських культурних інституцій. Вісім художників власноруч створили самобутні твори мистецтва: полотном для авторів стали класичні моделі холодильників італійського бренду SMEG. Арт-об’єкти, які наразі перебувають на виставці у столичному просторі Mandarin Maison, будуть продані на аукціоні 18 грудня. Виручені кошти будуть перераховані на користь Одеського художнього музею.

Сергій Якименко

 

Серед учасників: Олександр Верещак, Микола Маценко, Роман Мінін, Олександр Ройтбурд, Віктор Сидоренко, Олег Тістол, Василь Цаголов, Сергій Якименко.

 

Благодійна місія триває за підтримки фондів Юлії Гершун та Ігоря Абрамовича.

 

Інформаційнi партнери ? проекту: L'Officiel, Pragmatica.

 

Технічний партнер події: SERGEY MAKHNO ARCHITECTS, Arzinger.

Василь Цаголов


SMEG – італійський виробник побутової техніки. Вже понад 60 років компанія співпрацює з відомими брендами та дизайнерами, створюючи функціональні і елегантні електроприлади, що відповідають повсякденним запитам споживачів.

 

MANDARIN MAISON – це Дім подарунків та декору для справжніх прихильників комфортного  життя.  Більше 200 кращих світових марок класу люкс представлені в одному просторі: Hermès, Lalique, Etro Home Collection, S.T. Dupont, Saint Louis та інші. Високий рівень сервісу, індивідуальний підхід до клієнта, європейські ціни, послуги дизайну інтер'єру та декорування, місце для зустрічей та аперитивів – M. Bar – все це у MANDARIN MAISON.

Олександр Ройтбурд


Локація: Mandarin Maison, Mandarin Plaza, 5 поверх, вул. Басейна 6, Київ

Час роботи: з 10:00 до 22:00