Дерево з відомої картини Ван Гога відтворять у 3D в Амстердамі

Відвідувачі щорічного фестивалю Uitmarkt в Амстердамі в цьому році (26 і 27 серпня) зможуть зробити 3Д-фотографію з величезним тривимірним відтворенням всесвітньо відомої картини Ван Гога «Квітучі гілки мигдалю». Музей Ван Гога використовує фотографічну кампанію, щоб висвітлити свою весняну виставку в 2018 році: Ван Гог і Японія.

 

Вінсент Ван Гог. Квітучі гілки мигдалю. 1890


Над створенням тривимірної версії знаменитого дерева, яке Ван Гог зобразив на картині 1890 року, були працювали голландська сценаристка Віра Селхорст і театральна трупа Brandwacht & Meijer. Дерево 4х4 метрів було пофарбовано в стилі Ван Гога. Використовуючи спеціальну установку, відвідувачі можуть зробити свою 3D-фотографію під деревом.

 

Фрагмент 3D-репродукції картини «Квітучі гілки мигдалю» в Амстердамі

Фото: artdaily.com


Алмонд Блоссом наочно демонструє вплив Японії на Вінсента Ван Гога, і ця тема також знаходиться в центрі уваги важливого музейного події в 2018 році: виставки Ван Гог і Японія. Зосередивши увагу на цій картині, Ван Гогскій музей віддає данину поваги своєму засновнику: Ван Гог написав «Квітучі гілки», щоб відзначити народження свого племінника (сина його брата Тео Ван Гога), який в кінцевому підсумку поклав початок Музею Ван Гога.

 

Джерело: artdaily.com