«Дикі історії» від Кіноклубу «Врятуй Жовтень»

16 квітня Кіноклуб «Врятуй Жовтень» запрошує на показ аргентинської стрічки «Дикі історії». Подія розпочнеться о 19:00 за адресою: м. Київ; вул. Горького, 176; 3 поверх (кінотеатр «Сінема Сіті», ТРЦ «Оушен Плаза»).

 

Кадр зі стрічки «Дикі історії»

 

«Дикі історії» – блискуча аргентинська панорама чорного гумору в шести новелах. Продюсер фільму – знаменитий іспанський кінематографіст Педро Альмодовар. Стрічка була номінована на «Оскар» як найкращий фільм іноземною мовою, змагалася за Золоту пальмову гілку в Каннах і отримала 9 номінацій на премію Гойя. У рідній Аргентині фільм став рекордсменом року за кількістю глядачів.

 

«У кожному з нас сидить звір – і у кожного є своя точка кипіння. Неправильна парковка, виявлена у розпал весілля зрада, обгін на трасі чи привіт із минулого – героям “Диких історій” доведеться втратити контроль», – розповідають про показ його організатори.

 

Покази у кіноклубі «Врятуй Жовтень» відбуваються щочетверга. Вартість квитків: 65-70 грн. Кошти, зібрані з їхнього продажу, ідуть на реконструкцію київського кінотеатру «Жовтень», що постраждав від пожежі восени 2014 року.