Діти-музиканти зі Сходу влаштують різдвяний концерт у Києві!

Дитяча музична творчість є одним із найскладніших та найтриваліших процесів становлення особистості. Присутність, турбота та допомога в їхньому творчому шляху не менш важлива для дітей, аніж перемоги в конкурсах. Підтримка талановитих дітей сьогодні є надзвичайно актуальною, адже дітям важливо відчути, що їхні зусилля, виснажлива праця, натхнення, мистецький пошук оцінені глядачами та професійними музикантами.

 

Діти зі сходу України сьогодні потребують особливої уваги, адже їм доводиться починати все наново: нові помешкання, нові школи, нові умови... Заради них була створена громадська організація «Responsible future». Місія якої – об’єднати бізнес структури та мистецтво, меценатів та українські таланти для розвитку та популяризації української культури у світі. Центр культурних ініціатив «Responsible future»  взяв на себе турботу по піклуванню за дітьми-музикантами з Криму та Донбасу, які вимушені були покинути свої домівки. У кожного з цих дітей своя історія, але всі вони пов’язують своє майбутнє з Україною. Також, проект ставить за мету згуртувати однодумців, готових продемонструвати свою соціальну відповідальність та допомогти талановитим дітям та підліткам.

 

 

Концерт класичної музики у виконанні талановитих дітей України в передріздвяний день або на День Святого Миколая вже став доброю традицією. Третій рік поспіль ми  відчиняємо двері в казковий день, коли збуваються дитячі мрії. Саме тут ви маєте нагоду почути нове майбутнє України. Від Парижа до Нью-Йорка, від Брюсселя до Вашингтона ці діти захоплювали найвибагливішу аудиторію скандувати «Vivat Ukraine!».

 

Концерт "Різдвяна палітра" відбудеться 21 грудня о 19:00 в Art Ukraine Gallery.

 

Учасники програми:

Максим Шарпарь, Ангеліна Куріна, Артур Чорний — лауреати національних та міжнародних конкурсів та переможці конкурсу пам’яті П.І.Чайковського

Ліза Почебут — лауреатка міжнародних конкурсів в Сербії, Чехії та Італії

Ганна та Софія Кисляк, Саша Хмара, Сандра Василькова, Ріта Почебут — лауреати національних та міжнародних конкурсів

 

Гості:

Марк Топчій — лауреат 50-ти  міжнародних конкурсів 

Богдана Півненко — заслужена артистка України, лауреатка міхнародних конкурсів, зокрема THE IBLA GRAND PRIZE 

 

* * *

Вартість квитка: 100.00 UAH