«Діти, яких не існує»

З 10 лютого Мала галерея Мистецького Арсеналу (м. Київ; вул. Лаврська, 10) запрошує на благодійну виставку фотохудожниці Русі Асєєвої. В проект «Діти, яких не існує» увійшли знімки, які Асєєва зробила під час відвідин дитячих онкологічних відділень у Києві, Харкові та Івано-Франківську.

 

Відкриття заходу відбудеться в його перший день о 18:00. Окрім власне авторки експозиції на ньому виступлять: керівник Фонду допомоги онкохворим дітям «Краб» Лариса Лавренюк, координаторка ініціативи «Паліативна допомога» програми «Громадське здоров'я» Міжнародного Фонду «Відродження» Ксенія Шаповал, а також акторка Ірма Вітовська та виконавча директорка Лікар.інфонду Лариса Слюнченко.

 

«“Діти, яких не існує" – це невиліковно хворі діти, яких ми з вами ніде і ніколи не зустрінемо. Таких дітей не помічає суспільство та медицина. Таких дітей не можна вилікувати, проте, їм можна подарувати гідне життя і справжнє дитинство. На той час, який їм відведено», – переконана Лариса Лавренюк, керівник Фонду допомоги онкохворим дітям «Краб».

 

Кожного вечора на виставці відбуватимуться тематичні майстер-класи від волонтерів, які працюють з онкохворими дітьми, а 14 та 15 лютого відбудуться експертні дискусії про проблеми розвитку системи паліативної допомоги для дітей, яким поставили діагноз, несумісний з життям.

 

Проект «Діти, яких не існує» триватиме до 15 лютого.