Дизайн останнього альбому Боуі виклали для безкоштовного завантаження

Відтепер графічні елементи «Blackstar», – останнього альбому Девіда Боуі, – можна безкоштовно завантажити в інтернеті. Таким чином менеджмент музиканта вшановує його пам’ять.

 

Графічні елементи «Blackstar»

 

«В дусі відкритості та в пам’ять про Девіда ми викладаємо елементи дизайну його останнього альбому ★ (“Blackstar”) для вільного завантаження та некомерційного використання», – повідомляється на офіційній сторінці Девіда Боуі в Facebook. – «Це означає, що ви можете робити футболки та використовувати дизайн для татуювань або для плакату в себе на стіні, щоб згадати про Девіда. Але ми просимо не продавати комерційні продукти з використанням дизайну або заснованих на ньому. З будь-яких питань щодо комерційної ліцензії чи продажу зв’яжіться, будь ласка, з нами».

 

Графічний стиль для «Blackstar» розробив відомий британський дизайнер Джонатан Барнбрук. Він також створив дизайн для ART UKRAINE і Першої Київської бієнале сучасного мистецтва ARSENALE  у 2012 році.

 

Альбом «Blackstar» вийшов 8 січня 2016 року – на 69-й день народження Девіда Боуі. За два дні після цього музикант пішов із життя через рак, із яким боровся 18 місяців. Також читайте в ART UKRAINE про те, ким був Девід Боуі для арт-світу.