Дизайнерка світового рівня Маталі Крассе приїде в Київ з лекцією та воркшопом

У межах культурно-освітнього проекту «Культурний код. Франція» міжнародного фестивалю «Французька весна» до Києва завітає французька дизайнерка нової формації Маталі Крассе (Matali Crasset). 20 та 21 квітня майстер проведе для українських колег унікальний воркшоп-дискусію «Французький інтер'єр в деталях. Дизайн об'єкта від ідеї до реалізації» та лекцію «Дизайн і прагматизм».

 

Маталі Крассе змінює предметне середовище повсякденного існування людини за допомогою своїх проектів. Вона постійно досліджує нові можливості в дизайні і створює предмети, які відповідають нашим фундаментальним потребам бути вільними, яким притаманна модульність та функціональна гнучкість.

 

Маталі Крассе / Фото: Cultural Services of the French Embassy

 

Це неймовірна можливість зустрітися, поспілкуватися, подискутувати з майстром, дізнатися її думку про Ваші роботи й почути найцінніші поради... Схожого досвіду годі шукати!  

 

Воркшоп відбудеться 20 квітня з 19.00 до 22.00 у приміщенні магазину меблів Dizaap (вул. Нововокзальна, 3). ВАРТІСТЬ / реєстрація

Фейсбук

 

Лекція відбудеться 21 квітня в IZONE (вул. Набережно-Лугова, 8). Початок о 19.00. ВХІД ВІЛЬНИЙ / реєстрація

Фейсбук

 

* * * 

Маталі Крассе (Matali Crasset) – офіцер ордена Мистецтв і літератури, нагороджена національним французьким орденом «За заслуги». Роботи Маталі включені до постійної експозиції провідних світових музеїв – МОМА (New York) і Центру Помпіду (Paris). У 2006 році журі «Меблевого салону Парижа» присудило Маталі Крассе титул «Творець року», визнавши її однією з найсильніших особистостей французького дизайну.