«DOCUDAYS-2015»

З 20 до 27 березня в Києві триватиме Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини «DOCUDAYS-2015». У цьому році в програму фестивалю увійшли конкурсні та позаконкурсні кінопокази, майстер-класи, лекції, перформанси.

 

 

Традиційна конкурсна програма складатиметься з трьох частин: «DOCU/Право», «DOCU/Коротко», «DOCU/Життя». В ній візьмуть участь стрічки з України, Росії, США, Ізраїлю, Бельгії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Польщі, Угорщини, Іспанії, Індії, Нідерландів, Хорватії, Великобританії, Данії, Сирії, Парагваю, Чилі, Чехії, Киргизстану, Південної Африки. Поза конкурсом буде показано 40 фільмів.

 

У Будинку кіно працюватиме Майстерня документалістики – «DOCU/Клас». Лектори та спікери розповідатимуть в ній про «документальний активізм», мистецтво сторітелінгу та багато іншого.

 

Також фестиваль презентує проект «Жива бібліотека». В ньому можна буде обрати людину-«книгу» і поставити їй різноманітні запитання.

 

А до 29 березня в рамках фестивалю в кінотеатрі «Київ» триватиме серія кінопоказів та дискусій «DOCU/АРТ», присвячених звязку документального кіно та мистецтва.

 

 

Детальніше про «DOCUDAYS-2015» та його програму можна дізнатися на сайті фестивалю