Educatorium покаже проект «Еволюція» Літографської майстерні 30

6 лютого в Educatorium відбудеться відкриття виставки «Еволюція». «Еволюція» це спільний проект митців з «Літографської майстерні 30», який є дослідженням одного явища — еволюційного розвитку людини, з трьох різних точок зору.

 

Усі зображення надано організаторами

 

Художники в своїх роботах розмірковують про людину в контексті еволюційного розвитку. Наскільки цей процес в наш час є віддаленим від природнього відбору, як людина впливає на навколишній світ, споглядає, пізнає або руйнує його.

 

Який шлях розвитку людини буде найоптимальнішим? Що допоможе нам проіснувати як виду, і який стрибок має зробити людина у своїй свідомості задля того, щоб історія склалася так, аби людство не обрало хибний шлях? А може такий шлях теж є природнім в загальному контексті світобудови?  Наскільки людина сама впливає на власний еволюційний процес? І що це за шлях, природний чи синтетичний?

 

 

Мета художників в рамках цього проекту спостерігати за розвитком образу людини і пофантазувати про майбутнє. Поспостерігати за формуванням особистості, що обростає деструктивними рисами і поведінковими формулами, втрачаючи первозданну досконалість.

 

Виставка триватиме з 6 до 20 лютого  2018 року.

Відкриття виставки відбудеться 6 лютого о 19.00 за адресою: вул. Рейтарська, 8Б, культурна лабораторія EDUCATORIUM.