«ЕтноСвіт»: міжнародний фестиваль традиційних культур у Мистецькому Арсеналі

З 15 до 17 травня до Дня Європи у Мистецькому Арсеналі (м. Київ; вул. Лаврська, 12) вперше відбудеться Міжнародний фестиваль традиційних культур «ЕтноСвіт».

 

 

200 майстрів з України та країн світу представлятимуть ремесла та їх традиційні технології, відкриваючи таємниці створення справжніх мистецьких рукотворних шедеврів. Серед гостей фестивалю – майстри з Франції, Греції, Білорусі, Литви, Грузії, Узбекистану, Туреччини.

 

Протягом трьох днів фестивалю на відвідувачів Мистецького Арсеналу чекатимуть: ярмарок традиційних ремесел, виставки унікальних колекцій кераміки Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» та Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному, виставка давніх українських музичних інструментів та спеціальна музична програма від Київського кобзарського цеху, дитячий простір (традиційні ігри, забави, майстер-класи), традиційна кухня з різних куточків світу та запашний козацький куліш, виступи фольклорних гуртів, майстер-класи з традиційних танців України, Грузії, Білорусі, Литви, ярмарок літератури про культуру та традиції, показ фільмів про зниклі та живі традиції, про людей, побут та ремесла різних країн світу.

 

Доторкнутись до традиції власноруч гості фестивалю зможуть на майстер-класах з соломоплетіння, гончарства, писанкарства, розпису на склі, плетіння з кукурудзи, ліплення з глини, витинанки, петриківського розпису, ляльки-мотанки, плетіння з лози, випікання жайворонків з тіста, ткацтва та безлічі інших ремесел.

 

«Проект має на меті створення платформи для культурного обміну, більш глибокого пізнання інших культур та інтеграції України у культурний світовий простір. Цього року Україна вперше запрошує народних майстрів країн світу, аби через народну культуру, яка є толерантною та об’єднуючою, створити атмосферу взаємопізнання та взаєморозуміння», – повідомляють організатори фестивалю «ЕтноСвіт».

 

Години роботи фестивалю:


15 травня – 15:00 – 21:00
16 травня – 11:00 – 24:00 – у межах вечірньої програми – Травнева ніч у музеї.
17 травня – 11:00 – 20:00

 

Загальна вартість вхідного квитка – 40 грн., пільгового квитка – 20 грн. Пільговий вхід дійсний для учнів (старших 12 років), студентів, пенсіонерів за наявності відповідного документу.

 

Джерело: офіційна сторінка «ЕтноСвіт» у Facebook