Ex-Prodigy Лірой Торнгілл приїде до Канева, щоб добудувати Шевченківський центр

На цілу добу 7–8 липня місто Канів перетвориться на великий культурний майданчик, на якому вируватиме масштабний благодійний фестиваль SHEVAFESТ.

 

На 5 локаціях 24 години нон-стоп звучатиме сучасна та автентична музика, читатимуть прозу та вірші, демонструватимуть кіно про Шевченка та Канів, відкриються виставки сучасного мистецтва.

 

Спеціальним гостем головної сцени фестивалю стане легендарний Лірой Торнгілл ex-PRODIGY. Відомий англієць вперше приїжджає до Канева. Все задля благої мети: збору коштів на закінчення будівництва шевченківського культурного центру.

 

Лірой Торнгілл

Зображення надане організаторами

 

Окрім Ліроя на музичній сцені виступлять відомі музиканти з України та закордону: інтернаціональний бенд TANA, Dj Ivano Collalti (Iталія) Pandorum feat Charm Summers, Dj VovKing відіграють сешн-сети Олег Скрипка (Dj O'Skrypka) та Анатолій Тапольский (Dj Tapolsky).

 

Але ж музикою фест не обмежиться. На літературному майданчику очікують виступів та автографсесій відомих літераторів та митців Леся Подерв'янського, Івана Малковича, Володимира Цибулька, Олександр Апалькова.

 

В міському кінотеатрі покажуть мультимедійне шоу Free Shevchenko, та тематичні кінострічки, які організатори ретельно підібрали спеціально для фестивалю з допомогою фахівців Довженко-центру та братів Капранових.

 

В виставковому комплексі Червоне і Чорне відкриється яскрава виставка Олександра Бабака, яка нещодавно вразила Київ, а на новесенькій станції Авто-ріка відбудеться незабутня ніч танцю. І, звичайно, не обійдеться без козаків та автентичної музики, яка гратиме під самісінькою Чернечою горою та параду ретро-машин.

 

Чому Каневу пощастило стати культурною столицею Украйни на цю добу?

 

«Канів нерозривно пов’язаний із головним культурним брендом України — народним поетом Тарасом Шевченком. Туристичний потенціал міста — 150 тисяч туристів на місяць. Саме стільки відвідувачів  шевченківського заповідника було ще 30 років тому. Але кризи початку української незалежності суттєво зменшили туристичний потік, а інфраструктура міста потерпає вже не перше десятиліття. Ми хочемо змінити ситуацію, привернути до міста увагу інвесторів, які побудують тут сучасну інфраструктуру, готелі, мистецькі квартали та учбові кампуси. Одночасно з фестивалем в Каневі пройде форум Ukranian ID, на який приїде багато інвесторів, людей потенційно зацікавлених розвивати місто. Наша мета — повернути Канів на туристичну мапу світу. І добудова шевченківського культурного центру — лише перший крок на цьому шляху», — коментує організаторка форуму та фестивалю, президент Фонду гуманітарного розвитку Наталія Заболотна.

 

Фестиваль чекатиме відвідувачів 7 липня та триватиме 24 години нон-стоп.

 

Організатори обіцяють багато цікавих людей, позитивних емоцій та яскравих вражень.

 

Квитки

 

Всі кошти від продажу квитків цього року підуть на добудову шевченківського культурного центру.