F.A.C.E.Foundation покаже барельєфи із чорнозему Сергія Западні

14 березня в арт-просторі  F.a.c.e  foundation  презентують проект  молодого  художника Сергія Западні  «Земля».  Він присвячений річниці анексії Криму та війні на Сході України.  Відвідувачі побачать оригінальні  барельєфи у формі мішеней, виконані  із справжнього чорнозему.  

 

Зображення надано організаторами

 

Мішені  Сергія  Западні – це філософський роздум про наше життя та  цінності:

 

«Земля – першооснова всього живого і  це  об’єкт, за який  ведуться всі війни світу. Під час війни земля і людина перетворюються на абстрактну величину – мішень», – розповідає автор.

 

На виставці також будуть представлені його роботи із серії «Деконструкція» – великі круги від різних моделей зброї з монохромним абстрактним малюнком. Особливість робіт митця – оригінальна авторська техніка накладання графічних малюнків один на одного.

 

 

«Завдання актуального мистецтва не тільки відображати сучасність, а й створювати прецедент для роздумів для кожного глядача. На мій погляд, Сергій Западня знайшов дуже вдалі прийоми, щоб проект мав не тільки політичний, соціальний підтекст, а й глибокий філософський зміст», – розповідає  засновнця F.A.C.E.Foundation Тетяна Миронова.

 

Відкриття: 14 березня о 18.30.

 

Виставка триватиме до 30 березня 2018 року.

 

Місце проведення: арт-фонд  F.a.c.e foundation (вул. Лаврська, 9).