Фестивалі «Future Everything» шукає іноватора

 

Розпочався прийом заявок для участі у фестивалі «Future Everything». Цього року один інноватор з України, який працює в культурно-цифровій галузі, матиме змогу взяти участь у фестивалі, що відбудеться в Манчестері (Великобританія) 26-28 лютого 2015 року.

 

Зокрема, до участі у конкурсі запрошуються ті, хто займаються питаннями: цифрових та культурних підходів до містобудування, «інтернету речей», інноваціями у сфері навігації і транспорту, громадськими організаціями та спільнотами та розвитком творчих  медіа.

 

Щоб взяти участь у конкурсному відборі, варто надіслати заявку обсягом дві сторінки на адресу futureeverything@britishcouncil.org, вказавши в темі повідомлення вашу країну проживання. Обсяг заявки не має перевищувати 2 МБ. Заявка повинна містити:

  • коротку професійну біографію (до 500 слів);
  • інформацію про ваш продукт або проект, а також обґрунтування його відповідності одній (чи кільком) із вищезазначених тем (500-1000 слів);
  • пояснення вашої мотивації до участі у фестивалі FutureEverything (до 200 слів);
  • два візуальних приклади вашого проекту (можна також дати посилання на Vimeo/YouTube/Flickr/тощо);
  • фотографії та інші додаткові візуальні матеріали заохочуються, але не будуть розглядатися без детальної письмової заявки;
  • кандидати повинні володіти англійською мовою на рівні IELTS 5-6 чи вище (середній/обізнаний користувач або вище);
  • групи/команди також можуть подавати заявки, але мають бути представлені лише одним із членів;
  • ми приймаємо заявки лише від осіб, які працюють в Україні.

 

Останній термін подачі заявок 10:00 5 січня 2015 року. 19-20 січня проходитимуть співбесіди (через Skype/Hangout або по телефону).

 

Медіа-фестиваль Future Everything

 

Доступ до подій фестивалю, участь у лабораторії, переліт та проживання оплачуватимуться обраному учасникові.

 

24-25 січня відбудеться лабораторія для інноваторів культурно-цифрової сфери. 26-28 лютого 2015 року – фестиваль FutureEverything.

 

Проект «Future Everything» має не тільки інноваційне, а й соціально-культурне значення. Завдяки даному фестивалю учасники лабораторії матимуть унікальну нагоду розробити спільні проекти з міжнародними коллегами, обмінятися своїми ідеями та досвідом. У 2014 році фестиваль зібрав близько 17 тисяч відвідувачів, а часопис The Guardian назвав «Future Everything» одним із десяти найвпливовіших фестивалів ідей у світі. 

 

Детальнішу інформацію шукайте на офіційному сайті  «Future Everything» http://futureeverything.org/