Французька дизайнерка Ізабель Даерон проведе низку воркшопів у Києві

Вперше в Україні, у рамках 15-го фестивалю "Французька весна 2018", 25 та 26 квітня в Києві дизайнерка Ізабель Дарон (Isabelle Daëron) проведе заходи для дизайнерів, архітекторів, декораторів та митців.  

 

Ізабель Дарон – французька дизайнерка з Парижу. Закінчила школу дизайну Ensci-Les Ateliers (Paris) і School of Art and Design (Reims). Спеціалізується на проектуванні просторів і об'єктах мистецтва, які дають поживу для роздумів. Займається проблематикою навколишнього середовища і природних елементів, які її складають. Під певне завдання розробляє філософію, яка згодом трансформується у вітрини магазинів. Бере активну участь у дослідницьких програмах відділу проектів Cité du (Saint-Étienne) і викладає в Ensad, Національній школі декоративних мистецтв в Парижі. Засновниця студії дизайну Studio Isabelle Daëron.

 

Bibliophonies | Public order (Isabelle Daëron)

Надано організаторами

 

25.04. 2018 / 19:00 | Workshop "From design to design"

Подія у Фейсбук

Реєстрація обов'язкова.

Воркшоп  буде присвячений досягненням і творчому процесу студії Ізабель Даерон, яка розвиває діяльність у сферах міського дизайну, сценографії та досліджень. 

 

26.04.2018 / 19:00 |  Майстер-клас "Urban design. Створення громадських просторів"

 

На майстер-класі будуть використані приклади існуючих проектів, обговорення питань практичних навичок, пов'язаних з проектуванням громадського простору. Розповість про проекти з облаштування територій у Франції та Європі, призначених для задоволення екологічних, соціальних та естетичних потреб міста з точки зору типу дизайну, ролі громад та вибору матеріалів.