Французький фотограф Фредерік Шобен прочитає лекцію в Києві

23 травня о 19.00 у школі фотографії Bird in Flight відбудеться лекція французького фотографа Фредеріка Шобена «Про що говорить фотографія архітектури», на якій він розповість про прийоми зйомки архітектури, процесі роботи над книгою Cosmic Communist Constructions Photographed і те, як створити фотографічний проект.

 

Фредерік Шобен. Палац шлюбу, Вільнюс, Литва, 2010


Фредерік Шобен відвідав 14 країн колишнього Радянського Союзу, щоб відзняти 90 будівель футуристичної архітектури пізнього СРСР — унікальних будівель, зведених в період між 1970 і 1990-ми роками. Фотографу вдалося виявити будівлі, які вважалися знищеними, і зняти споруди, що незабаром були зруйновані.

 

Фредерік Шобен. Міністерство автомобільних доріг Грузинської  РСР. Тбілісі, 2003


У 2010 році спільно з видавництвом Taschen в світ вийшла книга «СРСР» — Cosmic Communist Constructions Photographed. До неї увійшли знімки, які демонструють всю різноманітність архітектурних стилів того періоду: санаторію «Дружба» в Ялті як найбільш сміливого проекту про яке тільки могли мріяти конструктивісти, палацу одружень в Тбілісі в дусі імпресіонізму, «промовистої архітектури» київського крематорію та Будинку Рад в Калінінграді . Книга була названа кращим виданням з архітектури 2010 року на Міжнародному фестивалі художньої книги і кіно в Перпіньяні.

 

Фредерік Шобен. Палац шлюбу, Тбілісі, Грузія, 2003


На лекції Фредерік Шобен розповість про процес роботи над книгою, виборі архітектурних будівель і методах зйомки, а також на прикладі своїх інших робіт поділиться практичним досвідом, як перетворити певну ідею в закінчений проект.

 

Фредерік Шобен. Санаторій «Дружба», Ялта, Україна, 2006


На лекції ви дізнаєтеся:

- що і як може розповісти глядачеві фотографія архітектури, а також з якими темами вона працює;

- що потрібно знати, щоб зняти архітектуру виразно;

- як правильно підібрати техніку, вибрати час і спланувати процес зйомок, щоб отримати очікуваний результат на фотографіях;

- як знайти свою індивідуальну візуальну мову;

- як зйомку архітектури трансформувати в захоплюючий проект, цікавий не тільки професійній спільноті.

 

Вартість лекції: 300 грн. Реєстрація 
Сайт Фредеріка Шобена

 

Фейсбук