«Футуризм: плюс-мінус 100 років»

З 26 лютого в Малій Галереї Мистецького Арсеналу (м. Київ; вул. Лаврська, 10) розпочнеться виставка художників центру «Тотем» (м. Херсон), яка отримала назву «Футуризм: плюс-мінус 100 років». Учасники проекту: Макс Афанасьєв, Олександр Юдін, Семен Храмцов, Стас Волязловський, Устин Данчук, Володимир Рейнхарт, Ольга Новікова. Музичний супровід забезпечить гідропроект Гаркуша («По той і по цей бік паркану»). Відкриття – о 18:00.

 

 

Учасники «Футуризму...» переосмислюють весь спектр творчості українських футуристів: від угрупування «Гілея» із садиби Бурлюків до сучасних робіт, наповнених технологіями. У своїх творах учасники «Тотему» використовують симультанність – типово футуристичний художній метод, коли рух передається накладанням послідовних фраз на одне зображення.

 

«Ми з'єднуємо в один відеоряд вирвані з контексту епізоди, замішуючи вінегрет з маси медіа-компонентів. Це калька зі світу, придуманого не нами. Це фрагменти життя, яке ми ніколи не проживемо, але яке проживе нас», – розповідають автори проекту.

 

Експозиція «Футуризм: плюс-мінус 100 років» триватиме до 22 березня.