«Гіпнотична архітектура» Федеріко Вінера. Вигляд з повітря

Архітектура, містобудування та озеленення стають орієнтирами в геометричній структурі урбаністичної серії робіт фотографа з Буенос-Айреса – Федеріко Вінера.

 

 

Послуговуючись системою Google Earth, Вінер переносить глядачів в усі куточки земної кулі: в аеропорти, на дороги та у відомі міста. Спочатку митець робить аерофотозйомку із супутників, а потім створює зі знімків калейдоскопи композицій. Саме з такого кута огляду глядач може по-справжньому зрозуміти складні історичні  принципи проектування міст.

 

 

Зображення зроблені у горизонтальному форматі, який ніби розширюється під впливом кольору та яскравості. Ця серія робіт спотворює наше сприйняття земної поверхні: загальні орієнтири нагадують картини, а топографія візуалізується через кольоровий спектр.

 

 

«Є безліч способів подорожувати – тілом, розумом, рухаючись фізично і не лише», – говорить Вінер. – «Довгі подорожі по Google Earth, якими я зайнявся з цікавості, тепер направлені на те, щоб відстежувати і ретельно розглядати регіони, які б привернули мою увагу».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело: www.designboom.com