Група GAZ та Олексій Сай проведуть арт-акцію «Ритуал схвалення»

23 жовтня о 19:00 в Лук'янівському народному домі та трамвайному депо (Київ, вул. Дегтярівська, 5а) група GAZ (Василь Грубляк та Олексій Золотарьов) та художник Олексій Сай проведуть арт-акцію. Відвідувачі «Ритуалу схвалення» матимуть можливість поекспериментувати над собою, оцінити рівень своєї свободи, подумати над природою вибору. Акція репрезентує напрацювання митців у галузі різних медіа.

 

Мистецтво є інструментом для проведення важливих соціальних досліджень, що сприяють здоровому розвитку сучасного суспільства. За допомогою різних арт-медіа, без болю і насильства, а також за допомогою емоцій, уяви та інтелекту можна розкрити величезні смисли людського існування, відповісти на важливі запитання, або принаймні почати їх задавати.

 

За словами менеджера проекту Катерини Рай метою акції є змусити людину замислитись. Адже через метушню та невизначеність, сьогодні дуже важко зосередитися на головному. «Ритуал схвалення» закликає відвідувачів розібратися в тому, що таке особистий вибір, вплив, чесні прагнення. Катерини Рай запевняє, що на акції не буде жодного політичного підтексту чи теми війни, просто арт-комунікація з людьми за допомогою різних медіа.