«Імпресії» Олега та Олени Колбанових

24 лютого у галереї «Камера» (м. Київ; вул. Прорізна, 22) розпочалася експозиція «Імпресія», яку презентують художники Олег та Олена Колбанови. Митці створюють пейзажі, які ніби існують у єдиному всесвіті, спільному для них обох.

 

 

«Твори цих абсолютно різних художників поєднані, наче сплетені між собою незримими нитками спільних вражень від сонця, вітру і такого мінливого, такого контрастного світу», – запевняють організатори «Імпресії».

 

 

 

 

Виставка Олега та Олени Колбанових експонуватиметься в галереї «Камера» до 4 березня. Подивитися на картини художників можна з 15:00 до 19:00 щодня, крім середи та неділі.

 

 

 

Обидва митці народилися в Миколаєві. Олег Колбанов вчився у Миколаївській художній школі та Одеському художньому училищі ім. М. Б. Грекова (1986-1987 рр.). Олена Колбанова здобула освіту на художньо-графічному факультеті Одеського педагогічного інституту ім. Ушинського. З 2000 року Колбанови живуть та працюють у Києві. Роботи художників виставлялися на миколаївських та київських виставках.

 

Фото – Кирил Гайдай-Роскошний