Інформаційна виставка Ізоляції в Парижі

 

15 грудня Платформа культурних ініціатив Ізоляція (Донецьк, Україна) проведе одноденну інформаційну виставку в Palais de Tokyo (Париж, Франція), в якій фонд досліджує тему конфлікту на Сході України і роль культури в умовах війни.

 

Інформаційна виставка в Palais de Tokyo розкриває історію фонду та його поточну діяльність, що відображає воєнну реальність в Україні. Поряд з інформацією про розвиток подій виставка представляє особисті історії тих, хто залучений до конфлікту: терористів, громадянських активістів, заарештованих художників, і, головне,— представників молодого покоління донеччан.

 

У просторі Palais de Tokyo Ізоляція піднімає питання про роль культури і сучасного мистецтва в умовах війни. Чи може мистецтво бути інструментом вирішення конфліктів, не перетворюючись при цьому в знаряддя пропаганди? Чи можна за допомогою мистецтва досягти короткострокових миротворчих цілей або воно все ж має бути каталізатором довгострокових змін? Змін, спрямованих на активізацію локальних спільнот і надання можливостей для освіти та розвитку критичного мислення. Змін, результатом яких стане більш толерантна та багатовимірна позиція взаємодії зі світом, яка дозволить вивести протиборчі сторони із зони конфлікту.