ІЗОЛЯЦІЯ покаже грузинські «Кордони, що повзуть»

Фонд ІЗОЛЯЦІЯ представить виставку «Кордони, що повзуть». Вона відтворить проект, який Грузія презентувала на 56-й Венеціанській бієнале сучасного мистецтва.

 

 

У «Кордони, що повзуть» візьмуть участь: Ія Ліпартеліані, Софіо Шеварднадзе, Русудан Хізанішвілі, Діма Чікваїдзе, Іраклі Блуїшвілі, Джо Сабія. Куратор: Нія Мгалоблішвілі. Під час виставки плануються зустрічі з кураторами та учасниками проекту, а також лекції та дискусії.

 

ІЗОЛЯЦІЯ – про проект:

 

«“Кордони, що повзуть” – це реальність, з якою стикається Грузія та інші країни пострадянського простору через своє геополітичне розташування. Учасники виставки прагнуть максимально висвітлити цю ситуацію. Це політичне та соціальне послання, що вносить дисонанс у глобальний політичний ландшафт. Головна ідея проекту – це оповідь про події, структурована за аналогією до ланцюжка ДНК, що непомітно існує у своєму звичному середовищі, аж доки її не вразять зовнішні сили. Кордони, що повзуть, асоціюються насамперед із таємним перерозподілом кордонів та особистими, часто непомітними трагедіями багатьох людей, які він за собою тягне».

 

Виставку можна буде відвідати до 20 січня за адресою: м. Київ; вул. Набережно-Лугова, 8; 2-й поверх. Подія відбудеться за підтримки Міністерства культури та захисту пам’яток Грузії.