ІЗОЛЯЦІЯ презентує каталог Захоплення

Фонд ІЗОЛЯЦІЯ представить каталог «Захоплення», до якого увійшла серія творів сучасних художників у публічному просторі. Презентація каталогу відбудеться 22 січня о 18:00 за адресою: м. Київ; вул. Набережно-Лугова, 8.

 

Проект «Захоплення» був реалізований фондом ще восени 2014 року. Його куратором виступив Клеменс Пул. Ідея проекту народилася після реального захоплення території «ІЗОЛЯЦІЇ» в Донецьку. Пул запропонував художникам на один день «окупувати» певну частину міста задля інсталяції своїх робіт. Територією «Захоплення» стали парки, площі, станції метро та магазини. Таким чином автори проекту актуалізували питання щодо місця сучасного мистецтва в публічному просторі.

 

На презентації каталогу «Захоплення» також відбудеться публічна дискусія між художниками, мистецтвознавцями, урбаністами та архітекторами. Учасники обговорення спробують пояснити походження вуличного мистецтва, визначаться з потребою його легітимізації та з’ясують, хто повинен бути експертом у цій галузі. До дискусії запрошуються всі охочі.