ІЗОЛЯЦІЯ. «Робота триває»

На початку 2015 року фонд ІЗОЛЯЦІЯ звітує, що після переїзду з Донецька в Київ продовжує свою діяльність. Нині організація ініціює низку заходів під спільною назвою «Робота триває». Вони покликані відновити попередні напрацювання ІЗОЛЯЦІЇ та анонсувати нові проекти.

 

Перш за все фонд намагатиметься реставрувати максимальну кількість мистецьких творів, знищених терористичними угрупуваннями на сході України влітку 2014 року. За минулий рік ІЗОЛЯЦІЯ втратила твори таких художників, як Данієль Бюрен, Цай Гоцян, Маша Куликовська, Гамлет.

 

Також організація каталогізує роботи, які вдалося зберегти. До таких належать переважно роботи регіональних художників Донбасу з 40-х років ХХ століття і до сьогодні. Кожного тижня фонд «розпаковуватиме» нову порцію творів та поширюватиме інформацію про них через соцмережі та на офіційному сайті.

 

Двері нової, столичної локації ІЗОЛЯЦІЇ відкриті для усіх охочих. У рамках проекту «Робота триває» фонд організовуватиме обговорення творів із власної колекції з провідними вітчизняними мистецькими кураторами.

 

ІЗОЛЯЦІЯ – неприбутковий недержавний фонд, що з’явився в 2010 році в Донецьку. 9 червня 2014 року бойовики ДНР захопили територію фонду, через що йому довелося переїхати до Києва.