Кадан, Кахідзе та інші поговорять про декомунізацію в київській «тарілці»

29 січня о 18:00 в Українському інституті науково-технічної і економічної інформації (м. Київ; вул. Горького/Антоновича, 180) відкриється виставка «ДЕ НЕ ДЕ». На ній українські художники поміркують про процес декомунізації в Україні та про його наслідки.

 

Український інститут науково-технічної та економічної інформації

 

«Виставка не є спільним проектом художників і не підпорядкована чіткій структурі загального висловлювання, а є виявом власних позицій на спільній території як метафора “публічного зібрання”. На виставці будуть представлені роботи більш ніж 30-ти художників з різних міст України, у тому числі – створені за результатами роботи у Вінниці, Слов’янську, Сєвєродонецьку та Маріуполі», – повідомляє анотація «ДЕ НЕ ДЕ». Передумовою для проекту стала мистецька резиденція «Над Богом», що відбулася у Вінниці в серпні 2015-го.

 

 

Учасники виставки: Микита Кадан, Олександр Долгий, Катерина Єрмолаєва, Аліна Якубенко, Сергій Попов, Ганна Щербина, Давид Чічкан, Олександр Єльцин, Мітя Чуріков, Ксенія Гнилицька, Саша Курмаз, Dis/order, Владислав Хаустов, Анатолій Татаренко, Уляна Биченкова та Марійка Семененко, Вова Воротньов, Лабораторія Критичного Архівування (Антон Лапов, Ларіон Лозовий), Тарас Ковач, Анна Сорокова, Євген Нікіфоров, Семен Храмцов, Стас Волязловский, Єгор Анцигін, Люся Іванова, Алевтіна Кахідзе, Олексій Салманов, Микола Рідний, Петро Владiмiров, TanzLaboratorium, Дана Косміна, Катерина Бєрлова, Жанна Кадирова, Анастасія Живкова.

 

Відвідати «ДЕ НЕ ДЕ» можна буде до 31 січня із 16:00 до 21:00.