Карась Галерея оголосила конкурс на кращий мистецтвознавчий текст

Карась Галерея оголошує конкурс на науково-популярний, мистецтвознавчий, аналітичний, дослідницький, художній текст-есе, присвячений проекту «А4, кулькова ручка».

Щорічний проект «А4, кулькова ручка» сьогодні є наймасштабнішим художнім проектом в Україні, що триває вже 10 років, має авторське коло із понад 500 авторів, серед яких самі авторитетні та молоді художники, теоретики мистецтва, архітектори, письменники та поети, композитори та модельєри. Проект зібрав колекцію рисунків, що нараховує понад 4000 робіт. Проект став своєрідним документом епохи, що віддзеркалює художні процеси сучасності.

 

Читати також: Карась Галерея розпочала прийом робіт на конкурс «А4, кулькова ручка»

 

 

Фейсбук-сторінка «А4, кулькова ручка»

Умови участі
1. У дослідженні може брати участь будь-яка особа, що досягла на момент подачі на конкурс своєї роботи 18 років або отримала письмовий дозвіл батьків.
2. Обсяг есе має не перевищувати 8000 знаків без пробілів.
3. Есе приймається в електронному вигляді за адресою — a4.ballpoint@gmail.com
4. Три найкращі роботи будуть нагороджені колекцією з 10 каталогів проекту за всі роки та грошовими преміями у розмірі:
I місце — 3000 грн 
II місце — 2000 грн
III місце — 1000 грн
5. Також журі буде додатково нагороджувати преміями та заохочувальними призами за вдалі тексти.
6. Надаючи свої тексти, автор усвідомлює та погоджується, що Карась Галерея набуває право друку, цитування, публікування в рамках проекту тих есе, які отримали премії та нагороди.
7. Найкращі з робіт, що отримали премії, будуть опубліковані в каталогах проекту «А4, кулькова ручка», на сторінках у соціальних мережах, сайті проекту та інших інформаційних ресурсах.
8. Максимально повна інформація за всі роки існування проекту, щодо рисунків, фотографій експозицій, текстів, можна отримати у вільному доступі на сторінці проекту у Фейсбук, або в Карась Галереї (м. Київ, Андріївський узвіз 22А).
9. Прийом текстів триває щоденно без перерви на обід, 24/7 з моменту оголошення по 20 січня 2018 року.