Куліковська та інші допоможуть розкрити парфумерну атмосферу Венеції

Із 26 лютого галерея «parfum büro» (м. Київ; вул. Кожемяцька, 18) запрошує відвідати арт-проект «Таємниці Венеції». На ньому презентують новий аромат парфумерного дому «The Merchant of Venice», а троє українських митців представлять свої фантазії про італійське місто на воді.

 

Ярослав Присяжнюк. «Венеція» (2016)

 

Зокрема, у проекті продемонструють колажі Ярослава Присяжнюка, фотографії Олександра Бланка та скульптури Марії Куліковської.

 

Тут і далі – скульптури Марії Куліковської

 

«Чому ми представляємо парфумерний бренд через арт-складник? Тому, що вбачаємо єдність мистецтва та шедеврів високої парфумерії. На нашу думку, аромати haute parfumerie і є мистецтво! Щоб наша аудиторія відчула цю єдину тональність, ми створили Галерею parfum büro, яку використовуємо як платформу для експериментів та естетичних колабораційних проектів», – розповідає засновник проекту «parfum büro» Дмитро Слесарєв.

 

 

«Мене захопила робота над цим проектом. Я часто буваю у Венеції, люблю це місто. Моя пам'ять про нього наповнена фрагментами яскравих асоціацій, що складаються із запахів, поглядів, дотиків, фраз. Венеція – місто жіночого роду. Вона прекрасна і чарівна, принадна. Тут вона – головна героїня, її образ п'янить. Аромат дуже інтимно розкривається на тілі міста. Ви теж пам'ятаєте: Венеція наповнена різними запахами, іноді вони лякають і женуть геть, іноді вони розслаблюють і лікують зсередини...Проект “Таємниці Венеції” – це прекрасна можливість мовою сучасного мистецтва розповісти про красу аромату», – зізнається куратор проекту Марина Щербенко.

 

На «Таємниці Венеції» можна подивитися до 11 квітня із 11:00 до 20:00.